Na początku parę słów o mnie

Mam na imię Krzysiek i jestem absolwentem jednej z krakowskich uczelni. W latach 2008/15 pracowałem jako sprzedawca i serwisant rowerowy. Od 2016 roku zajmuję się hobbistycznie kolarstwem, a na co dzień siedzę w branży IT.

Od 2005 każdą wolną chwilę przeznaczam na podróże. Na początku były to wyprawy trekkingowe w Beskidy, Gorce czy Pieniny. Następnie przeskoczyłem na Tatry, gdzie w latach 2010/12 prawie co dwa tygodnie, moja skromna osoba spędzała czas na dwutysięcznikach 🙂

Mniej więcej od 5 lat, raz na jakiś czas startuje w zawodach rowerowych i nie tylko. Czasem z przyjaciółmi jeździmy na dłuższe wypady.

Od 2013 w każdej podróży towarzyszy mi moja druga połówka. Myślę. że też będzie udzielać się na blogu.

 

O blogu

Z pasji do turystyki – te zdanie najlepiej to przedstawia.

Blog Krakowski Serwis Rowerowy to niekończąca się przygoda, która rozpoczęła nowy rozdział w polskiej blogosferze. Znajdziesz tutaj, publikacje skierowane do osób mających w sercu Naturę!

Głównym nurtem Krakowskiego Serwisu Rowerowego jest dopieszczanie dwóch kółek, tak by każda podróż niosła za sobą niezapomniane wrażenia.

Kolejny nurt będzie przedstawiał niezwykłe miejsca, w których czas dawno się zatrzymał, choć jeszcze o tym nie wiecie.

Mniejsze kategorie będą odwoływać się do zdrowego trybu życia – jedzenia czy aktywności fizycznej. Swoje miejsce również znajdą testy sprzętów.

Na koniec. Mam nadzieje, że znajdziesz coś dla siebie. Fajnie, że tu zaglądasz. Wielki dzięki!